Spegel i nyrokoko

Spegel i nyrokoko
Spegel i nyrokoko

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, förgylld ram med pastellagedekor, 70x90 cm

smärre nagg

373256

2016-04-04