Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "Soltöcken över hamnen", signerad Axel Nilsson, olja på duk, 65x50cm

373260

2016-04-04