Per Eskilson oljemålning

Per Eskilson oljemålning
Per Eskilson oljemålning
Per Eskilson oljemålning
Per Eskilson oljemålning
Per Eskilson oljemålning
Per Eskilson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PER ESKILSON (1820-1872): Morotstjuv, signerad P. Eskilson, olja på duk, 50x42

373264

2016-04-21