Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAS-GÖRAN TINBÄCK, skål, glas, överfång i blått, svart och vitt, märkt Klas Göran Tinbäck 22.10.85.E.4, diameter ca 29, höjd ca 11,5 cm
Krackelyrer och ytslitage
373267
2016-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här