Klas-Göran Tinbäck skål

Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAS-GÖRAN TINBÄCK, skål, glas, överfång i blått, svart och vitt, märkt Klas Göran Tinbäck 22.10.85.E.4, diameter ca 29, höjd ca 11,5 cm

Krackelyrer och ytslitage

373267

2016-04-21