Lars Tärning oljemålning med citroner

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med citroner, signerad och daterad -13, skiktmåleri på pannå, bildytan 23 x 37 cm

373276

2016-04-03