Gustaf Rudberg oljemålning

Gustaf Rudberg oljemålning
Gustaf Rudberg oljemålning
Gustaf Rudberg oljemålning
Gustaf Rudberg oljemålning
Gustaf Rudberg oljemålning
Gustaf Rudberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAF RUDBERG (1915-2001), Landskap med hus, signerad Gustaf Rudberg 1948, olja på duk, 53 x 65 cm

373295

2016-04-04