Skålar fat keramik

Skålar fat keramik
Skålar fat keramik
Skålar fat keramik
Skålar fat keramik
Skålar fat keramik
Skålar fat keramik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, 2 st, VASER, 3 st, keramik, 1900-talets mitt, bl a Hertha Bengtsson, Arabia, höjd 5-12 cm

ett skålfat med smärre nagg

373335

2016-04-05