Mumin Harald Sonesson
2016-04-05
373341
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MUMIN- HARALD SONESSON (född 1942): Lilla My och Sniff, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, 19,5x18 cm, oramad