Halldén

Halldén
Halldén
Halldén
Halldén

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

C. HALLDÉN (1900-tal): Insjölandskap, signerade C. Halldén, pasteller, ca 19x55 cm

Zustandsbeschreibung

373345

2016-04-04