Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
C. HALLDÉN (1900-tal): Insjölandskap, signerade C. Halldén, pasteller, ca 19x55 cm
Zustandsbeschreibung
373345
2016-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner