Hylla Strinning

Hylla Strinning
Hylla Strinning
Hylla Strinning
Hylla Strinning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS STRINNING, hylla, 1900-talets första hälft, bestående av 3 hyllplan i teak och 2 svartlackerade gavlar, galvlarnas höjd 76, hyllplanens mått 78x20 cm

Bruksslitage

373354

2016-04-04