Rose Douglas oljemålning

Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSE DOUGLAS (verksam 1893-1898): Kustbild med figurer, signerad R Douglas, olja på duk, ca 40 x 30 cm

373365

2016-04-04