Äldre böcker ca 30 st

Äldre böcker ca 30 st
Äldre böcker ca 30 st

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER, ca 30 st, bl.a. resor, kulturhistoria, historia, mest 1700-1800-tal.
Delvis samtida band.

Defekter och skador, fläckar, inkompletta verk

373383

2016-04-07