Ljusstakar och brickor nysilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, BRICKOR, 3 par + 2 st, 1900-tal, nysilver samt vitmetall, ljusstakarnas höjd 16 - 27, stora brickan 60 x 34 cm

Fläckar, bucklor, slitage

373424

2016-04-04