Ljusstakar silver 1 par

Ljusstakar silver 1 par
Ljusstakar silver 1 par
Ljusstakar silver 1 par
Ljusstakar silver 1 par
Ljusstakar silver 1 par
Ljusstakar silver 1 par
Ljusstakar silver 1 par
Ljusstakar silver 1 par

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, barockstil, svenska importstämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 174 g

Fläckar, ej fyllda

373426

2016-04-04