Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, barockstil, svenska importstämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 174 g
Fläckar, ej fyllda
373426
2016-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här