Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRÖLLOPSTÄCKE, suzani, antik, sannolikt Uzbekistan, broderiarbete på 6 våder samt 2 bårdvåder, ca 236x201 cm
Slitage, äldre lagningar, kortad
373428
2016-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här