Bröllopstäcke suzani antik

Bröllopstäcke suzani antik
Bröllopstäcke suzani antik
Bröllopstäcke suzani antik
Bröllopstäcke suzani antik
Bröllopstäcke suzani antik
Bröllopstäcke suzani antik
Bröllopstäcke suzani antik
Bröllopstäcke suzani antik

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRÖLLOPSTÄCKE, suzani, antik, sannolikt Uzbekistan, broderiarbete på 6 våder samt 2 bårdvåder, ca 236x201 cm

Slitage, äldre lagningar, kortad

373428

2016-04-04