Käppar 6 st

Käppar 6 st
Käppar 6 st
Käppar 6 st
Käppar 6 st
Käppar 6 st
Käppar 6 st
Käppar 6 st
Käppar 6 st

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄPPAR, 6 st, 4 med silverhandtag, en med handtag i plast resp. nysilver, längd ca 89-96 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

373431

2016-04-04