Barbro Bäckström kolteckning

Barbro Bäckström kolteckning
Barbro Bäckström kolteckning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990), Komposition, signerad och daterad BB -78, kolteckning på duk, 47x34 cm, dukens storlek 50x47 cm

373450

2016-04-08