Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990), Komposition, signerad och daterad BB -78, kolteckning på duk, 47x34 cm, dukens storlek 50x47 cm
373450
2016-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här