Edvin.C.Gardner oljemålning

Edvin.C.Gardner oljemålning
Edvin.C.Gardner oljemålning
Edvin.C.Gardner oljemålning
Edvin.C.Gardner oljemålning
Edvin.C.Gardner oljemålning
Edvin.C.Gardner oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EEDVIN.C.GARDNER (1800-tal): "A Brittany Farm", signerad, olja på pannå, ca 28x18 cm

373461

2016-04-04