John-Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): Choppers, signerad och daterad JEF 199, 176/320, färglitografi, ca 19x22 cm

373470

2016-04-04