Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): "Allmänna gränd, Gröna Lund år 2000", signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, numrerad 51/300, bildmått ca 57x75 cm

373475

2016-04-04