Fickur armbandsur
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, Alpina, FRACKUR, arabiska siffor, blånerade visare, seukund, diameter vardera ca 50 mm, DAMARMBANDSUR, guld, Nidor Star, mekaniskt urverk, 1960/70-tal, vit urtavla, stavindex, diameter 19 mm
Frackuret saknar ring, bruksslitage
373482
2016-04-04