Fickur armbandsur

Fickur armbandsur
Fickur armbandsur
Fickur armbandsur
Fickur armbandsur
Fickur armbandsur
Fickur armbandsur
Fickur armbandsur
Fickur armbandsur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, Alpina, FRACKUR, arabiska siffor, blånerade visare, seukund, diameter vardera ca 50 mm, DAMARMBANDSUR, guld, Nidor Star, mekaniskt urverk, 1960/70-tal, vit urtavla, stavindex, diameter 19 mm

Frackuret saknar ring, bruksslitage

373482

2016-04-04