Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ERNEST BOROUGH JOHNSON (England, 1866-1949): Mor och barn, monogramsignerad EBJ, olja på duk, ca 102x76 cm
373487
2016-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här