Ernest Borough Johnson

Ernest Borough Johnson
Ernest Borough Johnson
Ernest Borough Johnson
Ernest Borough Johnson
Ernest Borough Johnson
Ernest Borough Johnson

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ERNEST BOROUGH JOHNSON (England, 1866-1949): Mor och barn, monogramsignerad EBJ, olja på duk, ca 102x76 cm

373487

2016-04-04