Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANTON porslin Kina 1800-tal, (samt några övriga kinesiska porslinsföremål) Urna, skålar tallrikar m m, urnans höjd ca 35 cm.
Nagg, bruks och åldersrelaterat slitage.
373496
2016-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här