Thomas Mandel oljemålning

Thomas Mandel oljemålning
Thomas Mandel oljemålning
Thomas Mandel oljemålning
Thomas Mandel oljemålning
Thomas Mandel oljemålning
Thomas Mandel oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS MANDEL (samtida):"Mittersta Tvärgränd no 4", signerad T Mandel, olja på duk, 49x59 cm

373497

2016-04-04