Lena Linderholm

Lena Linderholm
Lena Linderholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENA LINDERHOLM litografi, signerad samt numrerad HC XII, ramad med glas, tryckytans mått ca 72 x 53 cm.

373513

2016-04-05