Olja på pannå 1800-tal

Olja på pannå 1800-tal
Olja på pannå 1800-tal
Olja på pannå 1800-tal
Olja på pannå 1800-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CASPAR DAVID FRIEDRICH (1800-tal): hans art, Romantiskt landskap, olja på pannå, 22x30 cm

373560

2016-04-05