Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, stämplade EM, Malmö 1894, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, graverad dekor, sockerskål och gräddkanna invändigt förgyllda, kannans höjd 25 cm, totalvikt ca 1150 g

Liven med gåvoinskription

373594

2016-04-05