Kaffeservis silver
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, stämplade EM, Malmö 1894, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, graverad dekor, sockerskål och gräddkanna invändigt förgyllda, kannans höjd 25 cm, totalvikt ca 1150 g
Liven med gåvoinskription
373594
2016-04-05