Collier och örhängen 1 par gulmetall granater

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COLLIER, ÖRHÄNGEN, 2 par, HÄNGEN, 2 st, BROSCH, RINGAR, 2 st, ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, underhaltigt silver samt gulmetall, fasettslipade delvis äldre granater, ringstorlek ca 17,5 resp 17 mm

Slitage, enstaka granater saknas

373602

2016-04-05