Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PENSELVASER, 4 st., porslin, Kina, 1900-tal, 1 omgjord till lampa, figural och floral dekor, höjd ca 28 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, en är uppborrad och igenfylld
373623
2016-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här