Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 2 st., SKÅL, mm, porslin, Kina, bl a omgjord till lampa 1800/1900-tal, lampans totala höjd ca 60, den stora skålens diameter 22 cm

Sprickor, nagg och lagning

373625

2016-04-04