Leida Rives oljemålning

Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEIDA RIVES (1915-1989): Komposition, signerad L Rives, olja på duk, ca 72x100 cm

373633

2016-04-05