Pierre Alechinsky färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (född 1927), Les Pays Noir, 1962, signerad Alechisnky, e.a., färglitografi, 55x39 cm, bl. 65,5x50 cm, oramad

LITTERATUR: Rivière 145

373637

2016-04-05