Soffa fåtölj Bröderna Andersson

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, soffa, fåtölj, 1950/60-tal, ljus klädsel, soffans längd ca 197 cm

Brukslitage

373641

2016-04-05