Peter Dahl
2016-04-10
373646
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad och numrerad 140/375, färglitografi, bildmått 43x59 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg