Olle Olsson Hagalund färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 217/360, färglitografi, ca 67x45 cm, inklusive ram, möjligen av konstnären bemålad ram

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

373652

2016-04-10