Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AKI KURODA (född 1944), figurkomposition, carborundum, etsning, signerad och numrerad 13/40, 75 x 105 cm
373672
2016-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här