Aki Kuroda etsning

Aki Kuroda etsning
Aki Kuroda etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

AKI KURODA (född 1944), figurkomposition, carborundum, etsning, signerad och numrerad 13/40, 75 x 105 cm

Zustandsbeschreibung

373672

2016-04-05