Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
AKI KURODA (född 1944), figurkomposition, carborundum, etsning, signerad och numrerad 13/40, 75 x 105 cm
Zustandsbeschreibung
373672
2016-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner