Madeleine Quist Odgren oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE QUIST ODGREN (född 1940): Dagdrömmerskan", signerad och daterad Madeleine -80, olja på duk, ca 32 x 43 cm

373675

2016-04-05