Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Landskap, signerad och daterad A. K.:son Stig -46, olja på duk upklistrad på pannå, 56 x 74 cm
373678
2016-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här