Ante Karlsson-Stig oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Landskap, signerad och daterad A. K.:son Stig -46, olja på duk upklistrad på pannå, 56 x 74 cm

373678

2016-04-05