Carl Larsson mapp

Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp
Carl Larsson mapp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919), (6) etsningar i mapp, tryckta från Carl Larsons originalplåtar, utgivna av Hjert & Hjert 1983, numrerad HC, bladstorlek ca 54 x 39 cm

Omslag löst

373680

2016-04-05