Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919), (6) etsningar i mapp, tryckta från Carl Larsons originalplåtar, utgivna av Hjert & Hjert 1983, numrerad HC, bladstorlek ca 54 x 39 cm
Omslag löst
373680
2016-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här