Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): "Don Quixote", komposition, signerad i plåten Picasso 11.8.55, Don Quixote, litografi, 32 x 23 cm
373683
2016-04-05