Ivor Abrahams färgseriegrafi

Ivor Abrahams färgseriegrafi
Ivor Abrahams färgseriegrafi
Ivor Abrahams färgseriegrafi
Ivor Abrahams färgseriegrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVOR ABRAHAMS (Storbritannien, 1935-2015), Hedges I, signerad och daterad Ivor Abrahams 1977, numrerad 69/100, färgseriegrafi, image 140x102 cm

373699

2016-04-25