Nötknäckare

Nötknäckare
Nötknäckare
Nötknäckare
Nötknäckare
Nötknäckare
Nötknäckare

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NÖTKNÄCKARE, skuren i björk, tidigt 1900-tal, längd ca 21 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

373734

2016-04-06