Serveringsvagn bambu
2016-04-06
373754
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, i bambu med hyllplan i glas, höjd 62 cm, 74x44 cm
Visst slitage