Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, i bambu med hyllplan i glas, höjd 62 cm, 74x44 cm
Visst slitage
373754
2016-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här