Charles Kvapil

Charles Kvapil
Charles Kvapil
Charles Kvapil
Charles Kvapil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KVAPIL, Charles(Belgien1884-1957): Les baigneuses", signerad Kvapil, olja på pannå, 48 x 62 cm

373755

2016-04-12